Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h s vůní meduňky 50 ml

690 

Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h s vůní meduňky 50 ml od této značky Betula pendula je k dostání online za výhodnout cenu. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h s vůní meduňky 50 ml – nyní nakoupíte za 690 Kč.

Katalogové číslo: 8594173700352 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h s vůní meduňky 50 ml od dodavatele s dlouholetou historií Betula pendula je u nás za bezkonkurenční cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online.

Regenerační krém s kozím kolostrem s vůní meduňky je jedinečný krém obsahující opravdu vysoký podíl biologického růstového faktoru a také antimikrobiálního proteinu s příjemnou vůní meduňky. Díky této vzácné kombinaci se výrazně urychlí obnova pokožky, dojde k její správné hydrataci a také ke zpevnění.

 

Informace o produktu

  • Značka: Betula pendula
  • EAN: 8594173700352
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Kolostrum, Meduňka lékařská (Melissa officinalis), Zimolez japonský (Lonicera japonica), Vitamín E”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h s vůní meduňky 50 ml
Betula pendula Regenerační krém s kozím kolostrem 24 h s vůní meduňky 50 ml
690