Black Argan Treatment Siero Nutriente 50ml – Arganové vlasové sérum

179 

Black Argan Treatment Siero Nutriente 50ml – Arganové vlasové sérum od známého výrobce Black je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Už dále nemusíte hledat, zboží je opravdu kvalitní a za dobrou cenu. Black Argan Treatment Siero Nutriente 50ml – Arganové vlasové sérum za super cenu 179 Kč.

Katalogové číslo: 8008423500482 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Argan Treatment Siero Nutriente 50ml – Arganové vlasové sérum od přední značky Black je k dostání teď opravdu levně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Arganový olej vyživuje  a hydratuje poškozené vlasy zevnitř. Zaceluje konečky a tím zamezuje třepení a lámání křehkých vlasů Vhodný pro konečnou úpravu. 
 
Použití: Naneste malé množství přípravku nejlépe do konečků nebo na celou délku do mokrých nebo suchých vlasů a poté přistupte ke konečné úpravě. Aplikovat lze každý den.

Black Professional Line
Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 8008423500482
  • Další vlastnosti: Objem 50 ml. Typ vlasů Barvený vlas.  . . . . . . . . .
Black Argan Treatment Siero Nutriente 50ml - Arganové vlasové sérum
Black Argan Treatment Siero Nutriente 50ml – Arganové vlasové sérum
179