Black Moisturizing Mask 500ml – Hydratační maska pro suchý a poškozený vlas

199 

Black Moisturizing Mask 500ml – Hydratační maska pro suchý a poškozený vlas od společnosti s výborným jménem Black je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vybírejte z široké nabídky produtků za super ceny. Black Moisturizing Mask 500ml – Hydratační maska pro suchý a poškozený vlas aktuálně za 199 Kč.

Katalogové číslo: 8008423990184 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Moisturizing Mask 500ml – Hydratační maska pro suchý a poškozený vlas od tohoto skvělého výrobce Black je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Hydratační a výživný přípravek pro ošetření vlasů. Vhodný na suché a chemicky upravované vlasy. Uzavírá porézní vlas, hydratuje a chrání vlasy, které jsou namáhané vlivem chemických přípravků (barvení, trvalá, odbarvování) a horkovzdušných fénů. Vrací vlasům objem a zářivost a pomáhá udržet jejich přirozený ph Faktor.
 
Použití: Do umytých vlasů nanést malé množství, nechat působit 3 minuty a poté opláchnout.

Black Professional Line
Black je italská profesionální vlasová kosmetika určená nejen do kadeřnických salónů. Značku Black vyrábí Parisienne Italia, která klade důraz především na komplexní a inovativní skladbu výrobků. Výsledkem je velmi kvalitní řada, kterou oceňují kadeřníci pro její jednoduchost k použití a cenovou dostupnost.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 8008423990184
  • Další vlastnosti: Objem 500 ml. Typ vlasů Poškozený vlas.  . . . . . . . . .
Black Moisturizing Mask 500ml - Hydratační maska pro suchý a poškozený vlas
Black Moisturizing Mask 500ml – Hydratační maska pro suchý a poškozený vlas
199