Black Turquoise Hydra Complex Acqua Splah 150ml – Sérum s extrakem z mořské řasy

195 

Black Turquoise Hydra Complex Acqua Splah 150ml – Sérum s extrakem z mořské řasy od spolehlivé značky Black , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Výhodná akce opravdu pro každého. Black Turquoise Hydra Complex Acqua Splah 150ml – Sérum s extrakem z mořské řasy za bezkonkureční cenu 195 Kč.

Katalogové číslo: 80319443 Kategorie: , Štítek:

Popis

Black Turquoise Hydra Complex Acqua Splah 150ml – Sérum s extrakem z mořské řasy od kvalitní značky Black je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Hydra Complex Acqua Splash je ultralehká, jemná zvlhčující mlha pro vlasy s řasami Spirulina, které regenerují a rozplétají vlasy, takže jsou plné objemu. Komplex vitamínů, minerálů, bílkovin a esenciálních mastných kyselin intenzivně vyživuje jemné, matné vlasy a zásobuje je minerály. Díky svému jemnému, ultra-bohatému složení je Acqua Splash nutností pro vytvoření dokonalého vzhledu a je také zvláště všestranným produktem. Přípravek je určen pro aplikaci do vlhkých vlasů. Tento produkt je nezbytný pro rozpletení, pre-styling účinek nebo pro zjednodušení ovladatelnosti při sušení vlasů přirozeně.

Black Turquoise
Jemné vlasy mohou být mdlé, křehké a nezvladatelné. Nyní se však můžete spolehnout na komplex Turquoise Hydra, inovativní ošetření, které hydratuje a vyživuje vlasy od kořínků až po konečky díky svému složení obohacenému o řasy Spirulina.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Black
  • EAN: 80319443
  • Další vlastnosti: Objem 150 ml. Typ vlasů Jemný vlas. Řada Black Turquoise.  . . . . . . . . .
Black Turquoise Hydra Complex Acqua Splah 150ml - Sérum s extrakem z mořské řasy
Black Turquoise Hydra Complex Acqua Splah 150ml – Sérum s extrakem z mořské řasy
195