Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II

1890 

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II značky lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online. Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II – můžete mít za 1890 Kč.

Katalogové číslo: 720038 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II od této spolehlivé značky je u nás k dostání za skvělou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku.

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II

Nový model frézky se vyznačuje vysokou kvalitou provedení a vysokým výkonem. Moderní design založený na dlouholetých zkušenostech. Moderní technologické postupy, nejlepší materiály a komponenty a pečlivé zpracování jsou zárukou vysoké kvality.

Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II s výkonem 85W je určena především pro profesionální nehtové stylisty, ale je ideální i pro domácí použití. Frézka MASTER je výsledkem dlouhodobých testů a kontrol, jejichž výsledkem je spolehlivá, kvalitní a cenově dostupná frézka. Pečlivě vybrané a nejméně poruchové díly a komponenty umožnily vytvořit malý, tichý, ale výkonný stroj. Díky lehké a ergonomické rukojeti je práce rychlá a příjemná. Výměna nástavců je snadná díky otočnému zámku. Dotykový displej minimalizuje riziko prachu uvnitř frézy. Dalším bonusem je držák rukojeti frézy, do kterého ji můžete odložit, když ji nepoužíváte, a který lze také snadno vyjmout. Potěší i drobnost jako je obal na rukojeť proti vyklouznutí či pro příjemnější úchop. Výkon lze regulovat buď knoflíkem na jednotce, nebo pedálem, který je součástí sady. Zabudovaný LCD displej zobrazí rychlost otáček.

Bruska na nehty slouží k pohodlné a rychlé úpravě gelových i akrylových nehtů. Díky regulaci otáček je také vhodná pro klasickou manikúru a pedikúru. 

Součástí balení je: hlavní ovládací panel, bruska, sada brusných nástavců, držák rukojeti a pedál.

Technické údaje: 
Napětí: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz 
Výkon: 85W
LCD displej
Otáčky: regulovatelné do 35 000 otáček za minutu 
Regulovatelný směr otáčení: pravý a levý 
 

 

 

Parametry produktu

  • Značka:
  • EAN: 720038
  • Další vlastnosti: . . . . . . . . .
Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II
Bruska na nehty Excellent PRO Master Power II
1890