By Terry Make-up v tyčince Nude Expert (Duo Stick) 8,5 g 2,5 Nude Light

771 

By Terry Make-up v tyčince Nude Expert (Duo Stick) 8,5 g 2,5 Nude Light od výrobce s dobrým jménem By Terry je k dostání za výborné peníze. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za super ceny. By Terry Make-up v tyčince Nude Expert (Duo Stick) 8,5 g 2,5 Nude Light – nyní pořídíte za super cenu 771 Kč.

Katalogové číslo: 3700076450040 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

By Terry Make-up v tyčince Nude Expert (Duo Stick) 8,5 g 2,5 Nude Light od známé společnosti By Terry je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Make-up v tyčince Nude Expert Duo Stick v sobě ukrývá make-up a rozjasňovač. S jeho pomocí vytvoříte make-up s matným efektem a lehkým rozjasněním. Zakrývá nedokonalosti pleti, vyhlazuje pleť a dodává jí mladistvý vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: By Terry
  • EAN: 3700076450040
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
By Terry Make-up v tyčince Nude Expert (Duo Stick) 8
By Terry Make-up v tyčince Nude Expert (Duo Stick) 8,5 g 2,5 Nude Light
771