Caudalie Čisticí pleťový gel Vinopure (Gel Cleanser) 150 ml

324 

Caudalie Čisticí pleťový gel Vinopure (Gel Cleanser) 150 ml od spolehlivého výrobce Caudalie je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Caudalie Čisticí pleťový gel Vinopure (Gel Cleanser) 150 ml – nyní pořídíte za super cenu 324 Kč.

Popis

Caudalie Čisticí pleťový gel Vinopure (Gel Cleanser) 150 ml s pečetí kvality od Caudalie , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Pořiďte si tento produkt online a neřešte zbytečné fronty v obchodě.

Čisticí gel, obohacený o přírodní kyselinu salicylovou, polyfenoly z hroznů a organické éterické oleje čistí pokožku, aniž by ji vysušoval. Jeho jemné a účinné složení působí na zúžení pórů, snížení přebytečného mazu a viditelně redukuje nedokonalosti pleti. Zanechává pokožku svěží a jemnou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Caudalie
  • EAN: 3522930003465
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Caudalie Čisticí pleťový gel Vinopure (Gel Cleanser) 150 ml
Caudalie Čisticí pleťový gel Vinopure (Gel Cleanser) 150 ml
324