Caudalie Pleťové tonikum pro aknózní a mastnou pleť Vinopure (Purifying Toner) 200 ml

350 

Caudalie Pleťové tonikum pro aknózní a mastnou pleť Vinopure (Purifying Toner) 200 ml od výrobce s mnohaletou tradicí Caudalie je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. Caudalie Pleťové tonikum pro aknózní a mastnou pleť Vinopure (Purifying Toner) 200 ml právě nyní za 350 Kč.

Katalogové číslo: 3522930003427 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Caudalie Pleťové tonikum pro aknózní a mastnou pleť Vinopure (Purifying Toner) 200 ml od výrobce s dlouholetou historií Caudalie lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Vinopure Toner stahuje póry, redukuje nedokonalosti a přebytečný kožní maz. Po použití bude vaše pleť vyčištěná, zmatněná a jasná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Caudalie
  • EAN: 3522930003427
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”200 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko, Vegan”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu, Matující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Vody”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Caudalie Pleťové tonikum pro aknózní a mastnou pleť Vinopure (Purifying Toner) 400 ml
Caudalie Pleťové tonikum pro aknózní a mastnou pleť Vinopure (Purifying Toner) 200 ml
350