CeraVe Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 473 ml

287 

CeraVe Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 473 ml zboží dodává CeraVe . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Na našem e-shopu si pořídíte kvalitní zboží za top ceny. CeraVe Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 473 ml výhodně ted u nás za 287 Kč.

Popis

CeraVe Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 473 ml od známé společnosti CeraVe , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

Čisticí emulze s hydratačním účinkem CeraVe je určena pro hygienu a čištění pokožky obličeje i těla bez narušení ochranné kožní bariéry. Je určena pro suchou a normální pleť, hydratuje pokožku a je bez obsahu mýdla a parfemace. Emulze je hypoalergenní a byla vyvinuta ve spolupráci s dermatology.

 

Informace o produktu

  • Značka: CeraVe
  • EAN: 3337875597333
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”473 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, suchá pleť”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika”}}.  . . . . . . . . .
CeraVe Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 473 ml
CeraVe Čisticí emulze s hydratačním účinkem (Hydrating Cleanser) 473 ml
287