Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru French Linen 200 ml

545 

Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru French Linen 200 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Cereria Mollá je momentálně ve výhodné akci. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem. Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru French Linen 200 ml zrovna teď v akci za 545 Kč.

Katalogové číslo: 8424405013427 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru French Linen 200 ml od kvalitní značky Cereria Mollá . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Na našem e-shopu nakupte pohodlně a bezpečně online.

Náhradní náplň pro tyčinkové aroma difuzéry obsahuje 200 ml vůně French Linen. Vůně evokující čistotu, pohodlí a útulnou atmosféru domova. Lehký dotek citrusů se pozvolna rozvine v květinové srdce parfému s vůní lilií, pivoněk a čerstvých květů frézie. Vyrobeno ekologicky s respektem k životnímu prostředí. Intenzitu provonění ovlivníte počtem použitých tyčinek, pro intenzivnější provonění můžete tyčinky 1x týdně otáčet.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cereria Mollá
  • EAN: 8424405013427
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru French Linen 200 ml
Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru French Linen 200 ml
545