Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru Raspberry & Black Vanilla 200 ml

563 

Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru Raspberry & Black Vanilla 200 ml od známého předního výrobce Cereria Mollá je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny. Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru Raspberry & Black Vanilla 200 ml v současnosti pořídíte za cenu 563 Kč.

Katalogové číslo: 8424405013434 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru Raspberry & Black Vanilla 200 ml od výrobce se skvělou pověstí Cereria Mollá je k dostátní teď u nás za super cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Náhradní náplň pro tyčinkové aroma difuzéry obsahuje 200 ml vůně Raspberry & Black Vanilla. Vanilka z Madagaskaru patří k těm nejkvalitnějším na světe, někdy bývá též nazývána Bourbon Vanilla. Vaše čichové buňky okouzlí svou sametově jemnou, nasládlou vůní a ve spojení s vůní šťavnatých malin navodí u vás doma hřejivou atmosféru, která potěší nejednoho gurmána. Vyrobeno ekologicky s respektem k životnímu prostředí. Intenzitu provonění ovlivníte počtem použitých tyčinek, pro intenzivnější provonění můžete tyčinky 1x týdně otáčet.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cereria Mollá
  • EAN: 8424405013434
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru Raspberry & Black Vanilla 200 ml
Cereria Mollá Náhradní náplň do difuzéru Raspberry & Black Vanilla 200 ml
563