Cereria Mollá Vonná svíčka černá Bulgarian Rose & Oud (Candle) 230 g

609 

Cereria Mollá Vonná svíčka černá Bulgarian Rose & Oud (Candle) 230 g zboží dodává Cereria Mollá je pro vás k sehnání za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Cereria Mollá Vonná svíčka černá Bulgarian Rose & Oud (Candle) 230 g v současnosti pořídíte za cenu 609 Kč.

Katalogové číslo: 8424405055441 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Cereria Mollá Vonná svíčka černá Bulgarian Rose & Oud (Candle) 230 g od společnosti s úžasnou pověstí Cereria Mollá jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Ručně odlévaná luxusní vonná svíčka z rostlinného vosku Cereria Mollá Bulgarian Rose & Oud provoní váš domov sametově sladkou, bohatou a tajemnou vůní, která okouzlí každého romantika. Je vyrobená výhradně z rostlinného vosku, má bavlněný knot a vysoký obsah originálních a autentických vonných esencí. Svíčka je dodávána v dárkové krabičce v elegantní dóze z mléčného skla s dřevěným víčkem. Doba hoření je 50 hodin. Sladce květinové aroma tajemných růží z Damašku, zabalené do hluboké, dřevité a okouzlující vůně doutnajícího agarového dřeva, ústí v bohatou a nenapodobitelnou, sametovou kompozici.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cereria Mollá
  • EAN: 8424405055441
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Cereria Mollá Vonná svíčka černá Bulgarian Rose & Oud (Candle) 230 g
Cereria Mollá Vonná svíčka černá Bulgarian Rose & Oud (Candle) 230 g
609