Cereria Mollá Vonná svíčka černá Fig & Citrus (Candle) 230 g

625 

Cereria Mollá Vonná svíčka černá Fig & Citrus (Candle) 230 g od výrobce s dobrým jménem Cereria Mollá lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Nakupte toto zboží za super cenu u nás online. Cereria Mollá Vonná svíčka černá Fig & Citrus (Candle) 230 g právě nyní za bezkonkurenční cenu 625 Kč.

Katalogové číslo: 8424405055472 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Cereria Mollá Vonná svíčka černá Fig & Citrus (Candle) 230 g od skvělého výrobce Cereria Mollá je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si tento kvalitní produkt na našem e-shopu.

Ručně odlévaná luxusní vonná svíčka z rostlinného vosku Cereria Mollá Fig & Citrus provoní váš domov vůní fíků a citrusů. Je vyrobená výhradně z rostlinného vosku, má bavlněný knot a vysoký obsah originálních a autentických vonných esencí. Svíčka je dodávána v dárkové krabičce v elegantní dóze s dřevěným víčkem. Doba hoření je 50 hodin.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cereria Mollá
  • EAN: 8424405055472
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Cereria Mollá Vonná svíčka černá Fig & Citrus (Candle) 230 g
Cereria Mollá Vonná svíčka černá Fig & Citrus (Candle) 230 g
625