Cereria Mollá Vonná svíčka krémová Provence Lavender (Candle) 230 g

565 

Cereria Mollá Vonná svíčka krémová Provence Lavender (Candle) 230 g od skvělé značky Cereria Mollá je nyní k dostání výhodně za super cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu. Cereria Mollá Vonná svíčka krémová Provence Lavender (Candle) 230 g – nyní zakoupíte od 565 Kč.

Katalogové číslo: 8424405055311 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Cereria Mollá Vonná svíčka krémová Provence Lavender (Candle) 230 g od této přední společnosti Cereria Mollá . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Ručně odlévaná luxusní vonná svíčka z rostlinného vosku Cereria Mollá Provence Lavender provoní váš domov relaxační květinovou vůní levandule a osvěžující citronové trávy. Je vyrobená výhradně z rostlinného vosku, má bavlněný knot a vysoký obsah originálních a autentických vonných esencí. Svíčka je dodávána v dárkové krabičce v elegantní dóze z mléčného skla s dřevěným víčkem. Doba hoření je 50 hodin. “Modré zlato” z Provence, jak se někdy leavanduli říká, okouzlí vaše smysly v harmonickém spojení se svěžestí citronové trávy. Nechte se přenést do zahrady plné zeleně obklopené kvetoucí levandulí. Když se zasníte, možná uslyšíte i čmeláky dosedající na fialové květy.

 

Informace o produktu

  • Značka: Cereria Mollá
  • EAN: 8424405055311
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Eko”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Cereria Mollá Vonná svíčka krémová Provence Lavender (Candle) 230 g
Cereria Mollá Vonná svíčka krémová Provence Lavender (Candle) 230 g
565