Chanel Sypký pudr pro přirozeně matný vzhled Poudre Universelle Libre (Natural Finish Loose Powder) 30 g 20 Clair

1514 

Chanel Sypký pudr pro přirozeně matný vzhled Poudre Universelle Libre (Natural Finish Loose Powder) 30 g 20 Clair od výrobce se skvělou pověstí Chanel je právě teď u nás za super cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online. Chanel Sypký pudr pro přirozeně matný vzhled Poudre Universelle Libre (Natural Finish Loose Powder) 30 g 20 Clair výhodně za 1514 Kč.

Katalogové číslo: 3145891320206 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Chanel Sypký pudr pro přirozeně matný vzhled Poudre Universelle Libre (Natural Finish Loose Powder) 30 g 20 Clair od kvalitního výrobce Chanel lze pořídit u nás za skvělou cenu. Vyberte si zboží přímo pro vás a podle hodnoty nákupu získáte ještě slevu.

Jemný sypký pudr perfektně matuje a sjednocuje pleť a poskytuje jí lehkou krycí schopnost, díky čemuž opticky minimalizuje veškeré nedokonalosti pokožky. Pleť je po aplikaci pudru přirozená, zářivá a rozjasněná. Jemná a lehká textura je příjemná na dotek, dokonale přilne k pleti a působí neuvěřitelně přirozeně po dlouhé hodiny.

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891320206
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Matující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Sypký”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Sypký pudr pro přirozeně matný vzhled Poudre Universelle Libre (Natural Finish Loose Powder) 30 g 40 Dore
Chanel Sypký pudr pro přirozeně matný vzhled Poudre Universelle Libre (Natural Finish Loose Powder) 30 g 20 Clair
1514