Chanel Zvětšující a prodlužující řasenka Inimitable (Volume Length Curl Separation) 6 g Noir Black

836 

Chanel Zvětšující a prodlužující řasenka Inimitable (Volume Length Curl Separation) 6 g Noir Black od našeho předního výrobce Chanel je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Chanel Zvětšující a prodlužující řasenka Inimitable (Volume Length Curl Separation) 6 g Noir Black levně za cenu 836 Kč.

Katalogové číslo: 3145891957105 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Chanel Zvětšující a prodlužující řasenka Inimitable (Volume Length Curl Separation) 6 g Noir Black od společnosti s dlouholetou tradicí Chanel je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Pořidťe si tento produkt bezpečně online na našem e-shopu.

Řasenka Inimitable od sebe řasy oddělí a ideálně je natočí. Unikátně tvarovaný kartáček řasy maximálně prodlouží – každou řasu symetricky pokryje vrstvou barvy, umožní precizní aplikaci. Dodá objem, délku, natočí je a perfektně oddělí. Pro umocnění účinků řasenky použijte bázi pod řasenku . K odlíčení doporučujeme použít odličovací přípravek na oči .

 

Informace o produktu

  • Značka: Chanel
  • EAN: 3145891957105
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem, Prodlužující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Chanel Zvětšující a prodlužující řasenka Inimitable (Volume Length Curl Separation) 6 g 30 Noir Brun
Chanel Zvětšující a prodlužující řasenka Inimitable (Volume Length Curl Separation) 6 g Noir Black
836