Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 04 Intense Pink Lady

514 

Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 04 Intense Pink Lady od tohoto výrobce Clarins je pro vás pro vás právě dnes v akci. Získejte tento produkt bezpečně online. Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 04 Intense Pink Lady zrovna nyní za cenu 514 Kč.

Katalogové číslo: 3380810447705 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 04 Intense Pink Lady od společnosti s výborným jménem Clarins je k získání právě teď u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkty u nás online za opravdu nízké ceny.

Třpytivý olej, který nahradí váš lesk na rty. Je určen pro všechny ženy, které hledají alternativu k lesku na rty s lehčí texturou, která nikdy nelepí. Vhodný pro ty, kdo hledají produkt, který zkrášlí jejich rty bez rizika vysoušení. Pro ty, kdo již používají Clarins Lip Comfort Oil a hledají intenzivnější výsledek se zářivým a třpytivým výsledkem. Nový aplikátor nabízí jemnou a precizní aplikaci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Clarins
  • EAN: 3380810447705
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 08 Burgundy Wine
Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 04 Intense Pink Lady
514