Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 07 Red Hot

480 

Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 07 Red Hot od našeho výrobce Clarins je k sehnání u nás za skvělou cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 07 Red Hot , produkt nakoupíte ted u nás za 480 Kč.

Katalogové číslo: 3380810447873 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 07 Red Hot od společnosti s předním postavením na trhu Clarins je momentálně ve výhodné akci. Kvalita tohoto produktu má dva rozměry, a sice úroveň a konzistentnost.

Třpytivý olej, který nahradí váš lesk na rty. Je určen pro všechny ženy, které hledají alternativu k lesku na rty s lehčí texturou, která nikdy nelepí. Vhodný pro ty, kdo hledají produkt, který zkrášlí jejich rty bez rizika vysoušení. Pro ty, kdo již používají Clarins Lip Comfort Oil a hledají intenzivnější výsledek se zářivým a třpytivým výsledkem. Nový aplikátor nabízí jemnou a precizní aplikaci.

 

Informace o produktu

  • Značka: Clarins
  • EAN: 3380810447873
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro lesk”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 08 Burgundy Wine
Clarins Třpytivý olej na rty Lip Comfort Oil Shimmer 7 ml 07 Red Hot
480