Clinique Hydratační make-up a korektor v jednom (Beyond Perfecting Foundation + Concealer) 30 ml 6,5 Buttermilk

720 

Clinique Hydratační make-up a korektor v jednom (Beyond Perfecting Foundation + Concealer) 30 ml 6,5 Buttermilk od výrobce se skvělou pověstí Clinique je právě teď za jedinečnou cenu. Využijte slevu dokud je k dispozici. Pořiďte si tento produkt bezpečně online. Clinique Hydratační make-up a korektor v jednom (Beyond Perfecting Foundation + Concealer) 30 ml 6,5 Buttermilk stojí ted u nás 720 Kč.

Katalogové číslo: 20714712945 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Clinique Hydratační make-up a korektor v jednom (Beyond Perfecting Foundation + Concealer) 30 ml 6,5 Buttermilk od výrobce s mnohaletou tradicí Clinique , zní to neuvěřitelně, ale zboží u nás nakoupíte opravdu výhodně. V e-shopu nakoupíte kvalitní produkty bezpečně online.

Hydratační a dlouhotrvající make-up a krycí korektor v jednom, který vydrží celý den!

 

Informace o produktu

  • Značka: Clinique
  • EAN: 20714712945
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Dlouhotrvající”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Clinique Hydratační make-up a korektor v jednom (Beyond Perfecting Foundation + Concealer) 30 ml 8
Clinique Hydratační make-up a korektor v jednom (Beyond Perfecting Foundation + Concealer) 30 ml 6,5 Buttermilk
720