Clinique Kompaktní pudr pro dlouhotrvající matný vzhled (Stay-Matte Sheer Pressed Powder) 7,6 g 04 Stay Honey

655 

Clinique Kompaktní pudr pro dlouhotrvající matný vzhled (Stay-Matte Sheer Pressed Powder) 7,6 g 04 Stay Honey od našeho výrobce Clinique je u nás za výhodnou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online. Clinique Kompaktní pudr pro dlouhotrvající matný vzhled (Stay-Matte Sheer Pressed Powder) 7,6 g 04 Stay Honey stojí u nás 655 Kč.

Katalogové číslo: 20714066130 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Clinique Kompaktní pudr pro dlouhotrvající matný vzhled (Stay-Matte Sheer Pressed Powder) 7,6 g 04 Stay Honey od kvalitní značky Clinique . Zboží můžete mít právě ted za skvělou cenu. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Sametový pudr Stay-Matte obohacený o minerály dokonale přilne k pokožce a vytvoří na ní dokonale matný a svěží vzhled. Zamezuje lesku na dlouhé hodiny, je vhodný pro smíšenou a mastnou pleť. Alergologicky testováno, bez parfemace. Hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce), vhodné i pro citlivou pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Clinique
  • EAN: 20714066130
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Dlouhotrvající”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
Clinique Kompaktní pudr pro dlouhotrvající matný vzhled (Stay-Matte Sheer Pressed Powder) 7
Clinique Kompaktní pudr pro dlouhotrvající matný vzhled (Stay-Matte Sheer Pressed Powder) 7,6 g 04 Stay Honey
655