Clinique Kompaktní pudr s dvojím účinkem Superpowder (Double Face Powder) 10 g 02 Matte Beige (MF-P)

657 

Clinique Kompaktní pudr s dvojím účinkem Superpowder (Double Face Powder) 10 g 02 Matte Beige (MF-P) od společnosti s předním postavením na trhu Clinique . Produkt je momentálně dostupný za skvělou cenu. Nakupem online ušetříte nejen váš čas, ale i peníze. Clinique Kompaktní pudr s dvojím účinkem Superpowder (Double Face Powder) 10 g 02 Matte Beige (MF-P) právě teď za cenu 657 Kč.

Katalogové číslo: 20714066321 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Clinique Kompaktní pudr s dvojím účinkem Superpowder (Double Face Powder) 10 g 02 Matte Beige (MF-P) s pečetí kvality od Clinique je k dostání teď u nás za skvělou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny.

Kompaktní pudr nabízí dvojí účinek – díky vysokému stupni krytí ho lze použít samostatně jako make-up nebo standardně jako pudr pro zafixování make-upu. Zanechává pleť krásně matnou na dlouhou dobu. Nekomedogenní (neucpává póry). Alergologicky testováno, 100% bez parfemace. Určeno pro suchou až smíšenou pleť, včetně citlivé. Hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce).

 

Informace o produktu

  • Značka: Clinique
  • EAN: 20714066321
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
Clinique Kompaktní pudr s dvojím účinkem Superpowder (Double Face Powder) 10 g 04 Matte Honey (M-P)
Clinique Kompaktní pudr s dvojím účinkem Superpowder (Double Face Powder) 10 g 02 Matte Beige (MF-P)
657