Clinique Tekutý make-up pro problematickou pleť Anti-Blemish Solutions (Liquid Makeup) 30 ml 02 Fresh Ivory (VF/MF)

572 

Clinique Tekutý make-up pro problematickou pleť Anti-Blemish Solutions (Liquid Makeup) 30 ml 02 Fresh Ivory (VF/MF) od spolehlivého výrobce Clinique je k dostání výhodně. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Clinique Tekutý make-up pro problematickou pleť Anti-Blemish Solutions (Liquid Makeup) 30 ml 02 Fresh Ivory (VF/MF) v akci za cenu 572 Kč.

Katalogové číslo: 20714394776 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Clinique Tekutý make-up pro problematickou pleť Anti-Blemish Solutions (Liquid Makeup) 30 ml 02 Fresh Ivory (VF/MF) od výrobce s dobrým jménem Clinique . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Kupte si tento produkt u nás výhodně online.

Osvěžující tekutý make-up Anti-Blemish Solutions má vysokou krycí schopnost, ale přesto na pleti vypadá neuvěřitelně přirozeně. Dlouhotrvající nedráždivá textura zakrývá veškeré nedokonalosti pokožky, urychluje hojení akné a předchází vzniku nových pupínků. Složení bez olejů. Určeno pro smíšenou až velmi mastnou pleť, včetně citlivé. Hypoalergenní (minimalizuje alergické reakce). Pro efektivní péči o mastnou a problematickou pleť používejte make-up v kombinaci s ostatními produkty řady Anti-Blemish Solutions . Pro perfektní a přirozený vzhled doporučujeme před nanesením make-upu použít bázi pod make-up .

 

Informace o produktu

  • Značka: Clinique
  • EAN: 20714394776
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tekutý”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu, Dlouhotrvající, Matující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Clinique Tekutý make-up pro problematickou pleť Anti-Blemish Solutions (Liquid Makeup) 30 ml 03 Fresh Neutral (MF)
Clinique Tekutý make-up pro problematickou pleť Anti-Blemish Solutions (Liquid Makeup) 30 ml 02 Fresh Ivory (VF/MF)
572