Credo Solingen Seřezávač kůže SmartCutter Pop Art 1 ks

279 

Credo Solingen Seřezávač kůže SmartCutter Pop Art 1 ks od skvělého výrobce Credo Solingen je u nás za výhodnou cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Credo Solingen Seřezávač kůže SmartCutter Pop Art 1 ks aktuálně v akci od 279 Kč.

Katalogové číslo: 4006293018322 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Credo Solingen Seřezávač kůže SmartCutter Pop Art 1 ks od spolehlivé značky Credo Solingen lze pořídit u nás za skvělou cenu. Kupte si hezky z pohodlí domova bezpečně online.

Barva dle náhodného výběru. Revoluční, bezpečný seřezávač tvrdé kůže na nohou pro domácí pedikúru. Seřezávač kůže Credo Solingen SmartCutter má speciální systém třívrstvého ostří Mini-Blade CREDO SmartCutter, který odstraňuje tvrdou kůži vždy po malých částech, přičemž odstraněná kůže se shromažďuje v kontejneru pod částí s ostřím. Speciální kruhové třívrstvé ostří umožňuje jednoduché odstranění tvrdé kůže ve všech směrech a to i na nejjemnějších částech nohou a rukou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Credo Solingen
  • EAN: 4006293018322
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pomůcky”}}.  . . . . . . . . .
Credo Solingen Seřezávač kůže SmartCutter Pop Art 1 ks
Credo Solingen Seřezávač kůže SmartCutter Pop Art 1 ks
279