Curapil Ochranný krém na ruce (Hand Cream) 100 ml

202 

Curapil Ochranný krém na ruce (Hand Cream) 100 ml od společnosti s předním postavením na trhu Curapil lze zakoupit u nás za příznivou cenu. Nakupte si tento produkt na našem e-shopu za super ceny. Curapil Ochranný krém na ruce (Hand Cream) 100 ml cenově vychází na 202 Kč.

Katalogové číslo: 8594184520383 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Curapil Ochranný krém na ruce (Hand Cream) 100 ml zboží dodává Curapil jde u nás právě teď pořídit výhodně. Nakupujte chytře, výhodně a bezpečně online.

Pokožka rukou je během dne velmi namáhána a doslova touží po intenzivní hydrataci a regeneraci. Dopřejte jí tento pocit kdykoliv během dne a dejte sbohem jednou provždy suché pokožce, která způsobuje nepříjemné pocity pálení či svědění a která vede k předčasnému stárnutí pokožky rukou. Drobné i hlubší vrásky, pigmentové skvrny i projevy alergií či ekzémů nebo tak nepříjemné záděry se brzy stanou minulostí. Pokožka rukou bude vyživená a chráněná před vnějšími vlivy a tak neuvěřitelně hebká a jemná.

 

Informace o produktu

  • Značka: Curapil
  • EAN: 8594184520383
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Curapil Ochranný krém na ruce (Hand Cream) 100 ml
Curapil Ochranný krém na ruce (Hand Cream) 100 ml
202