Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 208

313 

Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 208 od této spolehlivé značky Dermacol – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 208 aktuálně výhodně za 313 Kč.

Katalogové číslo: 85945944 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 208 značky s tradicí a dobrou pověstí Dermacol . Zboží můžete mít u nás za super cenu. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě.

Jakékoli barevné nedostatky na pleti už nemusí být vaší noční můrou! Zakryje vše, na co jen pomyslíte! Navíc ještě vyrovnává menší nerovnosti. Nanáší se na podkladový krém a je možné jej kombinovat s jiným make-upem řady Dermacol. Pro perfektní a přirozený vzhled doporučujeme před nanesením make-upu použít bázi pod make-up . Znáte luxusní štětce řady Sefiros Accesories? Podívejte se na tipy na líčení podle Dermacol .

 

Informace o produktu

  • Značka: Dermacol
  • EAN: 85945944
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 221
Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 208
313