Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 215

313 

Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 215 od známého předního výrobce Dermacol – produkt u nás seženete právě teď za super cenu. Kvalita zahrnuje celkovou trvanlivost a spolehlivost tohoto výrobku. Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 215 aktuálně za super cenu 313 Kč.

Katalogové číslo: 85936249 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 215 od dodavatele s dlouholetou historií Dermacol . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Nakupte si na našem e-shopu za skvělé ceny.

Jakékoli barevné nedostatky na pleti už nemusí být vaší noční můrou! Zakryje vše, na co jen pomyslíte! Navíc ještě vyrovnává menší nerovnosti. Nanáší se na podkladový krém a je možné jej kombinovat s jiným make-upem řady Dermacol. Pro perfektní a přirozený vzhled doporučujeme před nanesením make-upu použít bázi pod make-up . Znáte luxusní štětce řady Sefiros Accesories? Podívejte se na tipy na líčení podle Dermacol .

 

Informace o produktu

  • Značka: Dermacol
  • EAN: 85936249
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 221
Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 215
313