Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 228

343 

Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 228 od našeho známého výrobce Dermacol lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Máte rádi různé slevové akce? Pro stálé klienty máme výhodný věrnostní program. Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 228 , produkt koupíte ted u nás za 343 Kč.

Katalogové číslo: 85966383 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 228 od známé značky Dermacol jde u nás právě teď pořídit výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Jakékoli barevné nedostatky na pleti už nemusí být vaší noční můrou! Zakryje vše, na co jen pomyslíte! Navíc ještě vyrovnává menší nerovnosti. Nanáší se na podkladový krém a je možné jej kombinovat s jiným make-upem řady Dermacol. Pro perfektní a přirozený vzhled doporučujeme před nanesením make-upu použít bázi pod make-up . Znáte luxusní štětce řady Sefiros Accesories? Podívejte se na tipy na líčení podle Dermacol .

 

Informace o produktu

  • Značka: Dermacol
  • EAN: 85966383
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 221
Dermacol Make-up Cover pro jasnou a sjednocenou pleť 30 g Odstín č. 228
343