Dermacol Řasenka pro objem a délku řas (Obsesión Volume & Length Mascara) 12 ml 01 Black

137 

Dermacol Řasenka pro objem a délku řas (Obsesión Volume & Length Mascara) 12 ml 01 Black od výrobce se skvělou pověstí Dermacol . Zboží nakoupíte u nás za příznivou cenu. Opět se můžete těšit na enormní výběr zboží za skvělé ceny. Dermacol Řasenka pro objem a délku řas (Obsesión Volume & Length Mascara) 12 ml 01 Black výhodně za 137 Kč.

Katalogové číslo: 8595003919029 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dermacol Řasenka pro objem a délku řas (Obsesión Volume & Length Mascara) 12 ml 01 Black od spolehlivé značky Dermacol je k dispizici za skvělou cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny.

Řasenka pro objem a délku řas. První řasenka inspirovaná španělskou smyslností. Dermacol se při vývoji řasenky Dermacol OBSESIÓN nechal inspirovat španělskou smyslností a vášní. Díky těmto vlastnostem bude nyní i váš pohled neodolatelný a svůdný. Řasenka Dermacol OBSESIÓN má sametově krémovou texturu, která se díky dokonalému štětečku jednoduše nanáší a zvětšuje objem i délku vašich řas. Speciální rostlinné vosky zachovají jejich přirozenou pružnost a díky provitaminu B5 budou vyživovány po celý den. Vyberte si z černé či hnědé barvy. Obsesión Mascara doporučuje díky svým vlastnostem Asociace vizážistů a stylistů ČR! Pro umocnění účinků řasenky použijte bázi pod řasenku . K odlíčení doporučujeme použít odličovací přípravek na oči . Podívejte se na tipy na líčení podle Dermacol .

 

Informace o produktu

  • Značka: Dermacol
  • EAN: 8595003919029
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro objem, Prodlužující, Vyživující”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”}}.  . . . . . . . . .
Dermacol Řasenka pro objem a délku řas (Obsesión Volume & Length Mascara) 12 ml 01 Black
Dermacol Řasenka pro objem a délku řas (Obsesión Volume & Length Mascara) 12 ml 01 Black
137