Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml Desert

136 

Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml Desert od této spolehlivé značky Dermacol , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nakupujte bezpečně a rychle online. Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml Desert za výhodnou cenu 136 Kč.

Katalogové číslo: 85952539 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml Desert od výrobce s mnohaletou tradicí Dermacol je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Neváhejte, zboží nemusí být brzy skladem.

Dermacol přináší jedinečné spojení hydratačního krému a make-upu. Lehoučká emulze se výborně vstřebává a zanechává na pleti příjemný vláčný pocit. Dodává pokožce přirozený a svěží vzhled. Vhodný pro všechny typy pleti. K fixaci doporučujeme použít pudr . Líčka můžete zvýraznit tvářenkou . Podívejte se na tipy na líčení podle Dermacol .

 

Informace o produktu

  • Značka: Dermacol
  • EAN: 85952539
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml Desert
Dermacol Tónovací krém 2 v 1 30 ml Desert
136