Dermalogica Čisticí pěna pro problematickou pleť Clear Start Breakout Clearing (Foaming Wash) 177 ml

419 

Dermalogica Čisticí pěna pro problematickou pleť Clear Start Breakout Clearing (Foaming Wash) 177 ml od známého dodavatele Dermalogica je k dostání teď opravdu levně. Výhodná akce opravdu pro každého. Dermalogica Čisticí pěna pro problematickou pleť Clear Start Breakout Clearing (Foaming Wash) 177 ml právě nyní za bezkonkurenční cenu 419 Kč.

Popis

Dermalogica Čisticí pěna pro problematickou pleť Clear Start Breakout Clearing (Foaming Wash) 177 ml od této spolehlivé značky Dermalogica je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Pěna účinně čistí pleť a odstraňuje odumřelé kožní buňky, nečistoty a přebytečný kožní maz, který může ucpávat póry a způsobovat pupínky. Zklidňuje zanícenou pokožku a osvěžuje a povzbuzuje pleť.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dermalogica
  • EAN: 666151011120
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”177 ml”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”mastná a problematická pleť”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Dermokosmetika, Luxusní”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”}}.  . . . . . . . . .
Dermalogica Čisticí pěna pro problematickou pleť Clear Start Breakout Clearing (Foaming Wash) 295 ml
Dermalogica Čisticí pěna pro problematickou pleť Clear Start Breakout Clearing (Foaming Wash) 177 ml
419