di ANGELO cosmetics Anti-agingové sérum Intense (Stem Cell Serum) 30 ml

1105 

di ANGELO cosmetics Anti-agingové sérum Intense (Stem Cell Serum) 30 ml od známé společnosti di ANGELO cosmetics , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny. di ANGELO cosmetics Anti-agingové sérum Intense (Stem Cell Serum) 30 ml v současnosti za 1105 Kč.

Katalogové číslo: 1017692332745 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

di ANGELO cosmetics Anti-agingové sérum Intense (Stem Cell Serum) 30 ml od společnosti se zárukou kvality di ANGELO cosmetics je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Našim cílem je vaše spokojenost.

Hlavní účinnou složkou anti-agingového séra Intense jsou kmenové buňky získané ze švýcarských jablek vzácné odrůdy Uttwiler Spätlauber. Tyto jabloně jsou známé především pro schopnost regenerovat své vlastní buňky. Stejně tak působí i na ty kožní – zpomalují jejich stárnutí a chrání je před nepříznivými vnějšími vlivy. Účinek těchto specifických kmenových buněk se na pokožce projeví zpevněním, viditelným vyhlazením vrásek a drobných linek i zpomalením jejich další tvorby. Sérum také obsahuje sodnou sůl kyseliny hyaluronové o nízké molekulární hmotnosti. Ta zajišťuje hloubkovou hydrataci, zjemnění a vyplnění povadlou pokožku. Její účinky jsou významně posíleny díky obsahu glycerinu a první výsledky jejího působení lze zpozorovat už po první aplikaci – zvláště u suché, velmi suché a dehydrované pokožky. Další významnou aktivní látkou je extrakt z červené mořské řasy puchratky kadeřavé, známé také jako irský mech. Tato mořská řasa má silné antioxidační vlastnosti a je bohatá na nenasycené mastné kyseliny, minerály, vitaminy skupiny B a vitamin C. Pokožku efektivně chrání před oxidačním stresem a zpomaluje projevy jejího stárnutí.

 

Informace o produktu

  • Značka: di ANGELO cosmetics
  • EAN: 1017692332745
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená, pleť zralá, první vrásky”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”cas_pouziti”:{“param_name”:”Čas použití”,”val”:”Denní/noční”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Regenerační”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Séra, ampule, kúry”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
di ANGELO cosmetics Anti-agingové sérum Intense (Stem Cell Serum) 30 ml
di ANGELO cosmetics Anti-agingové sérum Intense (Stem Cell Serum) 30 ml
1105