Dolce & Gabbana Matná rtěnka (The Only One Matte Lipstick) 3,5 g 320 Passionate Dahlia

989 

Dolce & Gabbana Matná rtěnka (The Only One Matte Lipstick) 3,5 g 320 Passionate Dahlia od dodavatele s dobrým jménem Dolce & Gabbana je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Dolce & Gabbana Matná rtěnka (The Only One Matte Lipstick) 3,5 g 320 Passionate Dahlia ve výhodné slevě 989 Kč.

Katalogové číslo: 3423222023928 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dolce & Gabbana Matná rtěnka (The Only One Matte Lipstick) 3,5 g 320 Passionate Dahlia od dodavatele s dlouholetou historií Dolce & Gabbana je právě nyní na našich stránkách v akci. Na e-shopu vybírejte z široké nabídky produtků za skvělé ceny.

Matná rtěnka s krémovou texturou je obohacená o uklidňující vosky, které zajistí snadnou aplikaci. Inovativní receptura je naplněna středomořským zářivým komplexem Dolce&Gabbana Beauty a výjimečnou směsí extraktu z fíků, olivového oleje a kyseliny hyaluronové, která zároveň pečuje o rty. Dlouhotrvající barva má sametově matný finiš, který vydrží po celý den.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dolce & Gabbana
  • EAN: 3423222023928
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Matující”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Dolce & Gabbana Matná rtěnka (The Only One Matte Lipstick) 3
Dolce & Gabbana Matná rtěnka (The Only One Matte Lipstick) 3,5 g 320 Passionate Dahlia
989