Dr. Hauschka Meduňkový pleťový krém (Melissa Day Cream) 30 ml

534 

Dr. Hauschka Meduňkový pleťový krém (Melissa Day Cream) 30 ml od naší známé značky Dr. Hauschka , zboží zakoupíte momentálně v akci, tak si ji nenechejte ujít. Nákupem tohoto výrobku rozhodně neprohloupíte. Dr. Hauschka Meduňkový pleťový krém (Melissa Day Cream) 30 ml výhodně za cenu 534 Kč.

Katalogové číslo: 4020829008762 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dr. Hauschka Meduňkový pleťový krém (Melissa Day Cream) 30 ml od výrobce s dobrým jménem Dr. Hauschka je momentálně ve výhodné akci. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita.

Meduňkový pleťový krém je harmonizující denní péče, která povzbuzuje pleť k rovnováze. Důraz je kladen na posílení středu – vlhkost pro suché partie a regulační péči pro mastné partie, které vznikají zvýšenou tvorbou kožního mazu. Účinku dosahuje u citlivé pleti, která má sklon k zarudnutí a méně k nečistotám a zanícení. Vyrovnávající Meduňkový pleťový krém s posilujícími výtažky z vilínu, stejně jako z osvěžující sedmikrásky, zjemňuje vzhled pleti a dodává ji rovnoměrný a matný vzhled.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dr. Hauschka
  • EAN: 4020829008762
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, suchá pleť”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Dr. Hauschka Meduňkový pleťový krém (Melissa Day Cream) 30 ml
Dr. Hauschka Meduňkový pleťový krém (Melissa Day Cream) 30 ml
534