Dr. Hauschka Paletka očních stínů Eyeshadow Trio 02 Jade 4,4 g

573 

Dr. Hauschka Paletka očních stínů Eyeshadow Trio 02 Jade 4,4 g od známého předního výrobce Dr. Hauschka , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Nečekejte dlouho, zboží se u nás moc neohřeje. Dr. Hauschka Paletka očních stínů Eyeshadow Trio 02 Jade 4,4 g na našich stránkách za 573 Kč.

Katalogové číslo: 4020829045040 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dr. Hauschka Paletka očních stínů Eyeshadow Trio 02 Jade 4,4 g od našeho známého výrobce Dr. Hauschka je k dostátní teď u nás za super cenu. Nakupujte online kvalitní produkty za skvělé ceny.

Paleta ve třech odstínech, které harmonicky zvýrazní vaše oči. Obsahuje praktický aplikátor pro precizní a snadné nalíčení, pro přirozené nebo naopak intenzivní líčení. I zde nalezneme dokonalou souhru minerálních pigmentů a výživných rostlinných složek, jako jsou např. výtažky z čajovníku, které hydratují a pěstí jemné a citlivé okolí očí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dr. Hauschka
  • EAN: 4020829045040
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Vyživující, Dlouhotrvající”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Paletky”}}.  . . . . . . . . .
Dr. Hauschka Paletka očních stínů Eyeshadow Trio 02 Jade 4
Dr. Hauschka Paletka očních stínů Eyeshadow Trio 02 Jade 4,4 g
573