Dr. Hauschka Pleťové tonikum Special (Clarifying Toner) 100 ml

499 

Dr. Hauschka Pleťové tonikum Special (Clarifying Toner) 100 ml od výrobce s dobrým jménem Dr. Hauschka . Aktuálně máme akci na zboží od tohoto výrobce. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Dr. Hauschka Pleťové tonikum Special (Clarifying Toner) 100 ml v akci za 499 Kč.

Katalogové číslo: 4020829005259 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Dr. Hauschka Pleťové tonikum Special (Clarifying Toner) 100 ml od kvalitní společnosti Dr. Hauschka , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online.

Pleťové tonikum Special zklidňuje problematickou, nečistou, mastnou, aknózní a pórovitou pleť a zároveň citlivou pokožku, reguluje nadměrnou produkci kožního mazu, osvěžuje a zabraňuje další tvorbě vřídků. Výtažky z měsíčku, potočnice, třapatky, vilínu a sedmikrásky působí antibakteriálně a protizánětlivě. Zároveň podporují pokožce vlastní samočistící schopnosti. Při pravidelném použití zjemňuje póry, oživuje cirkulaci a stimuluje obnovu kožních buněk.

 

Informace o produktu

  • Značka: Dr. Hauschka
  • EAN: 4020829005259
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”}}.  . . . . . . . . .
Dr. Hauschka Pleťové tonikum Special (Clarifying Toner) 100 ml
Dr. Hauschka Pleťové tonikum Special (Clarifying Toner) 100 ml
499