DULCIA natural Čistící gel na obličej – mýdlové ořechy 100 ml

334 

DULCIA natural Čistící gel na obličej – mýdlové ořechy 100 ml od společnosti se zárukou kvality DULCIA natural je momentálně ve výhodné akci. Nakupujte bezpečně a rychle online. DULCIA natural Čistící gel na obličej – mýdlové ořechy 100 ml výhodně za skvělou cenu 334 Kč.

Popis

DULCIA natural Čistící gel na obličej – mýdlové ořechy 100 ml od značky s dlouholetou tradicí DULCIA natural – zboží u nás pořídíte právě ted za skvělou cenu. Vysoká kvalita – nejlepší poměr ceny a kvality pro náročné zákazníky.

Unikátní gel z mýdlových ořechů a cukrové třtiny pokožku čistí, ošetřuje a hydratuje . Jeho lehká konzistence snadno proniká do hlubokých vrstev. Aktivní látky efektivně a šetrně odstraňují nečistoty, toxiny i přebytečný maz. Zároveň zklidňují a zvláčňují. Pleť zanechávají svěží, sametově hebkou. Čištění pleti patří k základním kosmetickým rituálům. Mělo by se provádět každodenně, ráno i večer. Tak, aby nedocházelo k poškozování přirozených funkcí kůže a ochranné bariéry. Gel neobsahuje mýdlo, tenzidy ani žádné jiné chemické látky. Je vhodný pro všechny typy pleti. Při kontaktu s vodou vytváří jemnou mléčnou pěnu. Tu produkují přírodní saponiny, které jsou obsaženy v mýdlových ořeších a cukrové třtině.

 

Informace o produktu

  • Značka: DULCIA natural
  • EAN: 8588006596472
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Glycerin, Vitamín E, Kokos, kokosovník ořechoplodý (Cocos nucifera)”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Gely, emulze, fluidy, Masti”}}.  . . . . . . . . .
DULCIA natural Čistící gel na obličej - mýdlové ořechy 100 ml
DULCIA natural Čistící gel na obličej – mýdlové ořechy 100 ml
334