DULCIA natural Krémový deodorant šalvěj a grapefruit 30 g

192 

DULCIA natural Krémový deodorant šalvěj a grapefruit 30 g s pečetí kvality od DULCIA natural je k dostání teď u nás za bezkonkurenční cenu. Výhodná akce opravdu pro každého. DULCIA natural Krémový deodorant šalvěj a grapefruit 30 g právě nyní za 192 Kč.

Katalogové číslo: 8588006596120 Kategorie: , , Štítek:

Popis

DULCIA natural Krémový deodorant šalvěj a grapefruit 30 g od tohoto výrobce DULCIA natural je právě nyní na našich stránkách v akci. Nakupujte bezpečně a rychle online.

Krémový deodorant šalvěj a grapefruit zabraňuje množení bakterií, způsobujících zápach v podpaží. Je vyvinut tak, aby neucpával potní žlázy – pot přirozeně ochlazuje tělo a vyplavuje toxiny. Deodorant udržuje pokožku svěží, bez zápachu a nebezpečných škodlivin. Deodorant má velmi příjemnou, lehkou krémovou konzistenci. Je zcela bezpečný a nemá žádné vedlejší účinky. Lze jej použít také po holení či depilaci. Funguje opravdu skvěle!

 

Informace o produktu

  • Značka: DULCIA natural
  • EAN: 8588006596120
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Kokosový olej, Včelí vosk (Cera alba), Kakao, Šalvěj lékařská (Salvia officinalis), Zinek, Škrob, Vitamín E, Jedlá soda (NaHCO3)”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Krémový”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Kuličkové antiperspiranty a deodoranty”}}.  . . . . . . . . .
DULCIA natural Krémový deodorant šalvěj a grapefruit 30 g
DULCIA natural Krémový deodorant šalvěj a grapefruit 30 g
192