DULCIA natural Přírodní mýdlo – Lanolin 90 g

192 

DULCIA natural Přírodní mýdlo – Lanolin 90 g od značky s dobrým jménem DULCIA natural je k dostání výhodně. Výhodná akce opravdu pro každého. DULCIA natural Přírodní mýdlo – Lanolin 90 g aktuálně zrovna za 192 Kč.

Katalogové číslo: 8588006596335 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

DULCIA natural Přírodní mýdlo – Lanolin 90 g od značky DULCIA natural lze u nás pořídit za skvělou cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online.

Přírodní mýdlo – Lanolin s bambuckým máslem, kozím mlékem, vzácnými rostlinnými oleji a přírodním vitaminem E je určeno pro dospělou i jemnou dětskou pokožku od prvního dne po narození. Má hydratační, regenerační a zklidňující účinky. Vyrovnává kožní pH. Pokožku zanechává příjemně vláčnou, vyhlazenou a jemnou. Pleť rozjasňuje. Navrací jí sílu a vitalitu. Mýdlo má neutrální vůni. Je vhodné pro mytí těla i obličeje. Má jemnou pěnu a příjemnou krémovou konzistenci.

 

Informace o produktu

  • Značka: DULCIA natural
  • EAN: 8588006596335
  • Další vlastnosti: parametry {“slozka”:{“param_name”:”Složka”,”val”:”Olivy, olivovník, olivový olej, Měsíček lékařský (Calendula officinalis), Kozí mléko, Bambucké máslo, Kokos, kokosovník ořechoplodý (Cocos nucifera), Skočec obecný (Ricinus communis), Vitamín E”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro muže, Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Mýdla”},”konzistence”:{“param_name”:”Konzistence”,”val”:”Tuhý/kompaktní”}}.  . . . . . . . . .
DULCIA natural Přírodní mýdlo - Lanolin 90 g
DULCIA natural Přírodní mýdlo – Lanolin 90 g
192