Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky XL 16+ kg 18 ks

343 

Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky XL 16+ kg 18 ks značky Eco by Naty je právě nyní ve slevě. Nenechte si tuto akci ujít. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky XL 16+ kg 18 ks – nyní pořídíte od 343 Kč.

Katalogové číslo: 7330933031332 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky XL 16+ kg 18 ks od výrobce s dobrým jménem Eco by Naty lze u nás získat pouze nyní za super cenu. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

S plenkami Eco by Naty můžete přebalovat vaše maličké bez obav. Žádné zbytečné chemikálie. Pouze certifikovaný přírodní materiál dotýkající se dětské pokožky. Plenky jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby. Plenky jsou elastické v bocích i kolem nožiček, což umožňuje jejich snadné svléknutí – ideální pro děti učící se na nočník. Vnější plášť je z geneticky neupravovaného (GM free) kukuřičného škrobu a je kompletně biologicky rozložitelný. Je stejně tak funkční jako plastové pláště v konvenčních plenkách, ale je výrazně šetrnější k dětské pokožce. Je totiž bez chemie a dýchá. Jak se již mnoho rodičů přesvědčilo, toto je jedna z hlavních výhod plenek Naty, jelikož přirozená prodyšnost brání vzniku podráždění pokožky. 50 – 60 % plenky je vyrobeno z biologicky odbouratelných zdrojů, tzn. je okamžitě rozložitelné. Celá plenka se pak rozloží výrazně rychleji než běžná plenka, které to může trvat až 400 let. Savé jádro je tvořeno směsí biologicky odbouratelné celulózy a absorpčního gelu (kvůli savosti a nepropustnosti). Celulóza je získávána ze skandinávskévo dřeva a má certifikaci FSC. Jde o mezinárodní certifikaci, která zaručuje, že dřevo a potažmo papír pocházejí z šetrně obhospodařovaných lesů. Plenky jsou velmi jemné, na dotek působí téměř jako látkové plenky, umožňují dítěti přirozené pohyby. Díky jemné pružné části plenky dítěti perfektně padnou. Plenky nejsou běleny ani nijak parfémovány. Neobsahují žádný chlór, latex, TBT (tributyltin), barviva, ftaláty, dioxiny. Potisk plenky neobsahuje těžké kovy, nijak neohrožuje zdraví dítěte.

 

Informace o produktu

  • Značka: Eco by Naty
  • EAN: 7330933031332
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí”}}.  . . . . . . . . .
Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky XL 16+ kg 18 ks
Eco by Naty Natahovací plenkové kalhotky XL 16+ kg 18 ks
343