Eco by Naty Vlhčené splachovatelné ubrousky bez vůně ECO 56 ks

119 

Eco by Naty Vlhčené splachovatelné ubrousky bez vůně ECO 56 ks od tohoto výrobce Eco by Naty , zboží jednoduše pořídíte zde opravdu výhodně. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Eco by Naty Vlhčené splachovatelné ubrousky bez vůně ECO 56 ks – nakoupíte u nás nyní za 119 Kč.

Katalogové číslo: 7330933177269 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Eco by Naty Vlhčené splachovatelné ubrousky bez vůně ECO 56 ks od spolehlivé značky Eco by Naty . Zboží máme momentálně za příznivou cenu. Kvalitní produkt opravdu pro každého.

Ubrousky Eco by Naty jsou extra silné, ale díky výtažku z heřmánku zároveň jemné k dětské pokožce. Neobsahují chlór, umělá barviva, parfémy, parabeny, ftaláty ani alkohol. Jejich pravidelné používání působí preventivně proti opruzeninám a zanechává dětský zadeček jemný a hebký. Ekologické ubrousky Naty jsou vyrobené z 99,5 % z přírodních zdrojů a jsou zcela rozložitelné a kompostovatelné. Obsahují 98,4 % vody a za pouhých 12 týdnů se kompletně rozloží. Tyto ubrousky s nápisem “flushable”na obalu jsou navíc 100% rozložitelné ve vodě , nezanechávají ve vodě žádný odpad. Proto je možné je bezpečně splachovat do toalety.

 

Informace o produktu

  • Značka: Eco by Naty
  • EAN: 7330933177269
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”chlapecké, dívčí”}}.  . . . . . . . . .
Eco by Naty Vlhčené splachovatelné ubrousky bez vůně ECO 56 ks
Eco by Naty Vlhčené splachovatelné ubrousky bez vůně ECO 56 ks
119