Erborian CC pleťový gel CC Water (Fresh Complexion Gel) 40 ml Clair

858 

Erborian CC pleťový gel CC Water (Fresh Complexion Gel) 40 ml Clair od značky s dlouholetou historií Erborian je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Pořidťe si kvalitní produkt online a neřešte fronty v obchodě. Erborian CC pleťový gel CC Water (Fresh Complexion Gel) 40 ml Clair aktuálně za 858 Kč.

Katalogové číslo: 8809255786071 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Erborian CC pleťový gel CC Water (Fresh Complexion Gel) 40 ml Clair od známé značky Erborian je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupujte naše kvalitní zboží jednoduše a rychle online.

CC jemný gel je obohacen o Centella Asiatica, která vyhlazuje, zklidňuje a hydratuje pleť. Zdokonaluje pleť, vyhlazuje jemné linky a dodává pocit svěžesti bez mastného povrchu.

 

Informace o produktu

  • Značka: Erborian
  • EAN: 8809255786071
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Krémy”}}.  . . . . . . . . .
Erborian CC pleťový gel CC Water (Fresh Complexion Gel) 40 ml Dore
Erborian CC pleťový gel CC Water (Fresh Complexion Gel) 40 ml Clair
858