Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 180 ml

635 

Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 180 ml od kvalitního výrobce Erborian je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 180 ml – můžete mít za 635 Kč.

Popis

Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 180 ml od této značky Erborian je právě teď u nás za super cenu. Nakupte si na našem e-shopu za super ceny.

Jemný čisticí olej účinně odstraňuje make-up (včetně voděodolného), přebytečný kožní maz a nečistoty a zároveň udržuje přirozenou hydrataci pokožky. Je obohacený o Centella Asiatica, bohatý o výživné rostlinné oleje, zanechává pokožku uklidněnou a hydratovanou. Při kontaktu s vodou se jeho lehká textura změní na mléko, který rychle odstraňuje make-up, aniž by zanechalo mastný povrch.

 

Informace o produktu

  • Značka: Erborian
  • EAN: 8809255785777
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”180 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snížení mazu, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml
Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 180 ml
635