Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml

253 

Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml zboží dodává Erborian je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte z široké nabídky kvalitních produktů za bezva ceny. Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml v akci za cenu 253 Kč.

Popis

Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml od našeho známého výrobce Erborian , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Máme pro vás nejen všechny známé světové značky, ale i produkty menších výrobců.

Jemný čisticí olej účinně odstraňuje make-up (včetně voděodolného), přebytečný kožní maz a nečistoty a zároveň udržuje přirozenou hydrataci pokožky. Je obohacený o Centella Asiatica, bohatý o výživné rostlinné oleje, zanechává pokožku uklidněnou a hydratovanou. Při kontaktu s vodou se jeho lehká textura změní na mléko, který rychle odstraňuje make-up, aniž by zanechalo mastný povrch.

 

Informace o produktu

  • Značka: Erborian
  • EAN: 8809255785784
  • Další vlastnosti: parametry {“objem”:{“param_name”:”Objem”,”val”:”30 ml”},”typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Přírodní”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro hydrataci, Pro snížení mazu, Vyživující”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Oleje”}}.  . . . . . . . . .
Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml
Erborian Jemný čisticí olej Centella Cleansing Oil (Make-up Removing Oil) 30 ml
253