Esperanza UV lampa na nehty Amethyst 54W

746 

Esperanza UV lampa na nehty Amethyst 54W od výrobce s mnohaletou tradicí Esperanza lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Už nemusíte dále hledat, tento produkt je top kvalita. Esperanza UV lampa na nehty Amethyst 54W – nyní pořídíte za super cenu 746 Kč.

Katalogové číslo: 5901299950289 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Esperanza UV lampa na nehty Amethyst 54W od známé kvalitní značky Esperanza lze nakoupit u nás za skvělou cenu. Vybrali jsme pro vás top produkt a připravili ještě lepší cenu.

Díky profesionální UV lampě ESPERANZA AMETHYST můžete zapomenout na časté návštěvy kosmetických salonů a drahé procedury na manikúru. S ním to zvládnete rychleji, levněji a přesně tak, jak chcete. Rovnoměrně vytvrzuje všechny hybridní, akrylové a gelové laky a další nehtové přípravky vytvrzené UV zářením. Lampa je ideální jak pro samostylující manikúru a pedikúru, tak pro profesionální kosmetické salony. Je vybaven 36 účinnými bílými LED diodami s celkovým výkonem 54 W a duální vlnovou délkou 365 nm a 405 nm. Má pohybový senzor a displej s dobou vytvrzování, což výrazně usnadňuje práci. Vaše nehty budou krásné a lesklé několik dní nebo dokonce týdnů.

 

Informace o produktu

  • Značka: Esperanza
  • EAN: 5901299950289
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Esperanza UV lampa na nehty Amethyst 54W
Esperanza UV lampa na nehty Amethyst 54W
746