Foreo Čisticí krémová pěna (Micro Foam Cleanser) 100 ml

918 

Foreo Čisticí krémová pěna (Micro Foam Cleanser) 100 ml od skvělé značky Foreo je k sehnání u nás za skvělou cenu. Nakupte si kvalitní zboží na našem e-shopu. Foreo Čisticí krémová pěna (Micro Foam Cleanser) 100 ml výhodně za 918 Kč.

Popis

Foreo Čisticí krémová pěna (Micro Foam Cleanser) 100 ml od značky Foreo je právě nyní na našich stránkách v akci. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům.

JEMNÉ A PŘÍJEMNÉ ČIŠTĚNÍ Zdokonalte svůj postup čištění obličeje čisticím prostředkem FOREO s mikropěnou, pěnivým přípravkem, který odvane nečistoty z hloubky pórů a vyčistí pleť. Vzorec tohoto čisticího krémového pěnivého prostředku je dostatečně šetrný k pleti, takže ho lze používat dvakrát denně k odstranění nadměrné mastnoty. Ponechává pleť jemnou, vyváženou a se zdravým vzhledem. HYDRATOVANÁ, CHRÁNĚNÁ PLEŤ Tento krém je saténově lehký a díky pulzaci přístroje LUNA T-Sonic se mění na mikropěnu pro dosažení maximální absorpce a účinnosti. Pleti dodává aminokyseliny a vitamín E, je bohatý na antioxidanty, pomáhá uchovávat vlhkost a chrání pleť tak, aby byla dokonalá i po opláchnutí. PŘIROZENÉ SLOŽENÍ K PÉČI O PLEŤ Dermatologicky testované složení zanechává pleť čistou a vyváženou a také dokonale jemnou. Tento pěnivý čisticí prostředek je jemný a laskavý k pleti, neobsahuje žádné sulfáty ani silikony, které by mohly pleť poškodit, a je vhodný na všechny druhy pleti.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092139199
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”eko_friendly”:{“param_name”:”Eko friendly”,”val”:”Vegan”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Pěny”}}.  . . . . . . . . .
Foreo Čisticí krémová pěna (Micro Foam Cleanser) 100 ml
Foreo Čisticí krémová pěna (Micro Foam Cleanser) 100 ml
918