Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)

2658 

Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta) od této přední společnosti Foreo je momentálně ve výhodné akci. Zařaďte se ke spokojeným zákazníkům. Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta) stojí ted u nás 2658 Kč.

Katalogové číslo: 7350071075555 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta) od známého předního výrobce Foreo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

Průlomový masážní stroj IRIS na oční okolí využívá technologii Alternating T-Sonic, která dodává jemnou, ale účinnou masáž. Je až 3,5krát účinnější než manuální aplikace vašeho oblíbeného očního krému nebo séra. Jemné pulzy IRIS jsou k dispozici ve 2 režimech, aby vyhovovaly potřebám a požadavkům pohodlí všech žen. Pure Mode velmi jemně kopíruje pocit manuální masáže a je vhodný pro pokožku, která začíná vykazovat známky stárnutí. Lázeňský režim používá kombinaci klepání s jemnými pulzy a je ideální pro pleť s výraznějšími znaky stárnutí.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350071075555
  • Další vlastnosti: parametry {“urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”}}.  . . . . . . . . .
Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)
Foreo IRIS Masážní přístroj na oční okolí (Eye Massager Magenta)
2658