Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Smíšená pleť

3260 

Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Smíšená pleť od dodavatele s dlouholetou historií Foreo lze pořídit u nás za příznivou cenu. Vyhněte se frontám a nakupte jednoduše online. Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Smíšená pleť – nyní pořídíte od 3260 Kč.

Popis

Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Smíšená pleť od kvalitní značky Foreo lze pořídit u nás za skvělou cenu. Získejte tento produkt bezpečně online.

ČISTÁ ZA MINUTU, ZÁŘIVÁ PO CELÝ DEN Dopřejte si i doma profesionální péči o pleť díky LUNA 2, nejprodávanějšímu přístroji na obličej pro čistou pleť bez vrásek, od švédské značky FOREO. Čištění pleti s tímto sonickým kartáčkem, který je k dispozici ve čtyřech různých provedeních štetinek s 12 nastavitelnými intenzitami pulzace, zabere pouze jednu minutu, ale vaše pleť bude zářit po celý den. Chcete-li dosáhnout maximálního anti-age účinku, věnujte ještě jednu minutu zklidňující, relaxační masáži, která vytáhne a zpevní vaši pokožku. SÍLA MASÁŽE PROTI STÁRNUTÍ Až 8 000 T-Sonic pulzů za minutu vysílaných díky měkkým silikonovým štětinkám odstraní nečistoty, kožní maz a důkladně vyčistí póry. Hřebeny na zadní straně jsou tvarovány tak, aby snadno klouzaly po tváři, krku a dekoltu, zatímco nízkofrekvenční pulzace snižuje otoky a známky stárnutí. Přístroj LUNA 2, hygieničtější než nylonové kartáčky a umožňující až 450 procedur na jedno nabití, vám pomůže dosáhnout rafinovaného a mladistvého vzhledu a rozzářit vaši pokožku.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350071075975
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”ucinek”:{“param_name”:”Účinek”,”val”:”Pro snížení mazu”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Problematická pleť
Foreo LUNA 2 Čisticí sonický kartáček s protivráskovým účinkem Smíšená pleť
3260