Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow

1696 

Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow od známého výrobce Foreo je u nás za bezkonkurenční cenu. Získejte zboží online a vyhněte se zbytečným frontám v obchodech. Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow – nyní zakoupíte od 1696 Kč.

Popis

Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow od předního výrobce Foreo , aktuálně můžete nakoupit od tohoto výrobce výhodně. Jsme internetový obchodní dům s rozsáhlou nabídkou zboží za skvělé ceny.

LUNA fofo je sofistikovaný čisticí kartáček na obličej, který Vám díky 100% individuální péči pomůže poznat Vaši pleť a dosáhnout tak zdravé barvy ve tváři. Kartáček LUNA fofo je vybaven pokročilými kožními čidly, které vydávají zpětnou vazbu ohledně stavu Vaší pleti v reálném čase, přebírá roli osobní kosmetičky, aby automaticky uzpůsobil Vaše každodenní čištění pleti. Analýza kůže 360 je zaslána přímo do aplikace FOREO, která upravuje sílu pulsace T-Sonic, délku ošetření a určuje oblasti obličeje, na které se potřebujete zaměřit. Chytrá péče o pleť LUNA fofo povzbuzuje mikrocirkulaci a zanechá Vaši pleť bez toxinů, záviděníhodně čistou a zářivou.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092137812
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow
Foreo LUNA Fofo Inteligentní čisticí kartáček pro všechny typy pleti Sunflower Yellow
1696