Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Fuchsia

5321 

Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Fuchsia od našeho známého výrobce Foreo lze u nás nakoupit za příznivou cenu. V e-shopu pořídíte skvělé produkty jako tento za bezva ceny. Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Fuchsia aktuálně za 5321 Kč.

Popis

Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Fuchsia od společnosti s dlouholetou tradicí Foreo je u nás za bezkonkurenční cenu. Vybrali jsme pro vás top kvalitu za bezva cenu.

HEDVÁBNĚ HLADKÁ POKOŽKA DŘÍV NEŽ NAPOČÍTÁTE DO 90 Zařízení chytré masky UFO je navrženo tak, aby se vaše 20minutová procedura související s pleťovou maskou proměnila v 90sekundovou. Toto švédské zařízení pracuje s účinkem korejských masek a odbornými postupy. Každá maska je pak optimalizována tak, aby reagovala na specifické problémy pleti. Vyberte pro svou pleť tu pravou masku a užijte si hydratovanou a pevnou pleť. Spojte UFO™ 2 s aplikací „FOREO for you“ a získejte ze svého zařízení maximum. Každá procedura zahrnuje pečlivě vybranou kombinaci teploty a intenzity pulzace pro maximální účinek a zklidňující masáž obličeje: zahřívání napomáhá přísadám masky pronikat otevřenými póry. Terapie LED světlem kombinuje červené LED světlo (proti stárnutí), zelené LED světlo (rozjasnění) a modré LED světlo (proti akné), zatímco ochlazování snižuje otoky a zpevňuje pokožku. Rozloučte se s tradičními maskami a přivítejte korejskou revoluci v péči o pleť! Pleťové masky FOREO.

 

Informace o produktu

  • Značka: Foreo
  • EAN: 7350092139649
  • Další vlastnosti: parametry {“typ_pleti”:{“param_name”:”Typ pleti”,”val”:”zarudnutí a citlivá pleť, mastná a problematická pleť, pleť normální, pleť smíšená, suchá pleť, pleť zralá, první vrásky, pleť problematická – pigmentové skvrny”},”urceni”:{“param_name”:”Určení”,”val”:”Pro ženy”},”druh_produktu”:{“param_name”:”Druh produktu”,”val”:”Přístroje”},”priznaky”:{“param_name”:”Příznaky”,”val”:”Luxusní”}}.  . . . . . . . . .
Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Black
Foreo UFO™ 2 Sonický přístroj pro urychlení účinků pleťové masky Fuchsia
5321