Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas

966 

Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas od značky s dobrým jménem Framesi , zboží máme nyní v omezeném množství, s nákupem určitě neváhejte. Pořiďte si tento produkt bezpečne a rychle online. Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas aktuálně výhodně za 966 Kč.

Katalogové číslo: 8059606681177 Kategorie: , Štítek:

Popis

Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas od značky s dobrým jménem Framesi je k dostání online za výhodnout cenu. Nakupte si bezpečně a rychle online.

Šampon z řady Reinforcing, nesoucí svěží tóny citrusů, růží a louky, zajistí během mytí jemnou péči vlasům i vlasové pokožce. Mimo další účinné látky je obohacen o podíl kyseliny azelaové a arginin. Během mytí je vhodné vlasovou pokožku intenzivně masírovat. Pro maximální efekt doporučujeme použití dalších přípravků z produktové linie Reinforcing. 
 
Aktivní složky: 

Kmenové buňky z vína
Hydrolyzát rukoly a vlašského ořechu
Patentovaný komplex Tri-C-Peptidy™

MORPHOSIS REINFORCING
Řada přípravků, která napomáhá odstranit neduhy spojené s oslabením, zvýšenou mastnotou a nadměrným padáním vlasů. Zajistí potřebné povzbuzení vlasových kořínků, důkladně je vyživí a posílí, což se projeví výrazně nižším vypadáváním a následným rychlejším růstem vlasů a zkvalitněním vlasového vlákna. Produkty mají 100% veganské složení, neobsahují lepek, SLES, SLS, parabeny či syntetická barviva. Při výrobě bývá díky použití šetrných postupů zachováno maximum přirozených vlastností aktivních složek, které pocházejí zejména z oblasti Středomoří. Při vzniku přípravků byly využity technologie, které výrazně šetří vodou a energiemi.

 

Další parametry produktu

  • Značka: Framesi
  • EAN: 8059606681177
  • Další vlastnosti: Objem 1000 ml. Typ vlasů Mastný vlas. Řada Framesi Morphosis. Kolekce Framesi Morphosis Reinforcing.  . . . . . . . . .
Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml - Posilující šampon na mastný vlas
Framesi Morphosis Reinforcing Shampoo 1000ml – Posilující šampon na mastný vlas
966